Ua Ru

Партнери

ВЕНБЕСТ

Найбільша в Україні недержавна охоронна структура, що надає повний спектр послуг безпеки, яка налічує понад 2000 висококваліфікованих співробітників, більшість з яких мають багаторічний досвід роботи в підрозділах МВС України.

ТОВ «Вік-Тан»

ТОВ «Вік-Тан» розпочало свою діяльність з надання послуг, пов'язаних із захистом майна та інтелектуальної власності як фізичних, так і юридичних осіб в липні 2001 року. На сьогоднішній день компанія налічує понад 200 співробітників і надає повний спектр послуг з охорони як фізичних, так і юридичних осіб, а також з монтажу всіх типів систем безпеки і слабкострумових мереж на об'єктах будь-якої складності.

КомCервіс

Група компаній «КомСервіс» здійснює свою діяльність з 2002 року і на сьогоднішній день займає провідні позиції на ринку охоронних послуг і послуг клінінгу в Україні. Групу компаній «КомСервіс» відрізняє стабільна динаміка зростання, заснована на багаторічному досвіді, застосування в роботі передових рішень в області оснащення об'єктів сучасними системами безпеки, а також повного комплексу охоронних послуг.


ТОВ НВФ "Пожнагляд-сервіс"

Науково-виробнича фірма «Пожнагляд-Сервіс» створена в 1992 році і з тих пір результативно працює на ринку охоронних послуг. Персонал фірми - це професіонали, готові виконати роботу будь-якої складності.