Ua Ru

СПТС "Міст-П"

Система передавання тривожних сповіщень "Міст-П" призначена для пожежного моніторингу об'єктів.

Система передавання тривожних сповіщень "Міст-П" призначена для пожежного моніторингу об'єктів на факт виникнення пожежі та моніторингу стану об'єктового обладнання на контрольованих об'єктах; забезпечення передачі інформації на сервер пожежного моніторингу МНС в протоколі SOS Access V3 по каналах Ethernet. Зв'язок з пожежними об'єктами забезпечується в режимі автодозвону по комутованих телефонних лініях загального користування та в каналі передачі даних сотової GSM-мережі.

УСП "ПАКТ-2" забезпечує прийняття повідомлень від об'єктів, які охороняються, з використанням автодозвону по телефонній лінії, і має можливість підключення двох телефонних ліній. Пристрій живиться від USB порту комп'ютера або блоку живлення. Час передачі повідомлення від одного об'єкта на ПЦС по комутованій телефонній лінії складає близько 25 сек.

Таким чином УСП "Пакт-2" забезпечує роботу в автодозвонних протоколах з автоматичним визначенням:

  • Contact - ID;
  • Ademco Express, 20BPS 2300/1400 4/2;
  • Ademco slow 10BPS 1400 4/2;
  • Franklin 20BPS 2300 4/2.
 
 

Модуль цифрового автодозвону МЦА використовується в комплекті з пожежними приладами серії "Тірас-П" для передачі сповіщень на пульт пожежного моніторингу по комутованим телефонним лініям в протоколах:

  • Contact - ID,
  • Ademco Express,
  • 20BPS 2300/1400 4/2.

УСП "ПАКТ-GSM" використовується для прийняття повідомлень від приладів приймально-контрольних в протоколі Contact - ID по каналах сотового GSM-зв'язку і передачі їх на інтерфейс ПК (RS232 або USB). Модуль цифрового GSM-автодозвону МЦА- GSM (має сертифікат відповідності МНС України відповідно до ДСТУ EN 54-21) і використовується в комплекті з пожежними приладами серії "Тірас-П" для передачі сповіщень на пульт пожежного моніторингу в протоколі Contact - ID в каналі передачі даних сотової GSM-мережі.

Максимальна кількість об'єктів, які охороняються, буде залежати від типу і кількості каналів зв'язку.


Документація

Сертифкат + Лист

Демо-версія ПЗ СПТС Міст-П