Ua Ru

Всеукраїнський рейтинг безпеки називає кращих

В Офіційному Будинку прийомів відбулися урочистості, присвячені XIII Всеукраїнського рейтингу професіоналізму та безпеки. Співорганізаторами та партнерами заходу виступили такі державні і громадські організації: Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм», Національна спілка журналістів України, Міжнародний охоронно-правовий союз (МОПС), Всеукраїнська професійна спілка юристів, МЕДІА-груп «Ukrvideotravel», Комітет сприяння правоохоронним органам України .

На Рейтингу безпеки, крім засновників і керівників відомих охоронних компаній країни (з Києва та інших регіонів України), також були громадські діячі, представники преси, бізнесу, уряду. І, звичайно ж працювала преса: кілька ТВ-камер, фотохудожники, журналісти, фотографи.

Дуже приємно відзначити, що компанія «ТЕХНО-КОБАЛЬТ» в цьому році була нагороджена золотим дипломом, як переможець Всеукраїнського рейтингу професіоналізму та безпеки.

- Перемога у Всеукраїнському рейтингу безпеки - це знак якості, - підкреслив генерал армії Ігор Дріжчаний (незалежний експерт), - і презентує він надійні охоронні компанії, які заслуговують на довіру бізнесу і суспільства. Компанії, які відрізняються професіоналізмом і успіхом в даній сфері.

Переможцями рейтингу також стали інші такі відомі в Україні компанії, як: компанія «Вік-Тан», група компаній «Феміда», корпорація «Спрут», компанія «Аутпост», група компаній «Сатурн», міжнародна компанія «G4S-Україна», група компаній «Явір-2000» та інші.

Даний Рейтинг дає можливість переможцям зміцнити взаємини з партнерами, виділити себе серед інших фірм, заявити про свою ефективну роботу, створити сприятливу історію і репутацію, оцінити свої показники роботи «з боку», визначити ключові стратегічні фактори подальшого розвитку.

Зауважимо, що експерти при підведення підсумків беруть до уваги річний оборот, кількість офіційно працюючих, інші показники номінантів.

- Ми виділяємо найбільш значних! - зауважив голова Рейтингу Володимир Черкун. - Крім загальної інформації враховуємо наявність матеріально-технічної бази, навчальної бази, відкритість і доступність інформації, виконання вимог законодавства, ділову репутацію, відсутність скарг клієнтів і претензій МВС, відповідність міжнародним стандартам якості, ефективність менеджменту, дотримання принципів добросовісної конкуренції.

Ділова репутація Рейтингу - найважливіший нематеріальний актив. В Оргкомітеті працюють фахівці з багаторічним досвідом роботи на керівних посадах в МВС, СБУ, ЗС, відомі громадські діячі, артисти, журналісти. Всі зусилля спрямовані на постійне підвищення якості та об'єктивності рейтингових оцінок і ефективного поширення достовірної інформації про переможців. Серед партнерів Рейтингу безпеки відомі і масові газети і журнали, ТБ канали, інформаційні сайти.

Традиційно ведучим на заході був народний артист України Володимир Нечепоренко, який також входить до експертної ради:

- Перемога в даному рейтингу - це об'єктивна і абсолютно незалежна думка експертів, які не пов'язані ні з одним професійним учасником і не мають власних комерційних інтересів на ринку охоронних послуг!