Ua Ru

Партнеры

БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ ТА ТЕХНІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бюро економічної і технічної безпеки» засноване в 2006-му році за підтримки колишніх офіцерів Державної Служби Охорони МВС України.

ТОВ «Альфа Безпека»

Компанія є приватним охоронним підприємством в м.Бровари, що мають досвід організації та експлуатації пульта централізованого спостереження (ПЦС) вже протягом багатьох років, що дозволяє їй надавати високу якість послуг своїм численним клієнтам, число яких продовжує зростати швидкими темпами.

Корпорація СІРІУС

На сьогоднішній день корпорація СІРІУС займає провідну позицію на ринку послуг комплексної безпеки України. З початку діяльності послугами корпорації скористалися понад 30.000 клієнтів.


ТОВ, Дівікс

Охоронна, пожежна сигналізації, вогнезахист, GPS моніторинг.

ВЕНБЕСТ

Найбільша в Україні недержавна охоронна структура, що надає повний спектр послуг безпеки, яка налічує понад 2000 висококваліфікованих співробітників, більшість з яких мають багаторічний досвід роботи в підрозділах МВС України.

ТОВ «Вік-Тан»

ТОВ «Вік-Тан» розпочало свою діяльність з надання послуг, пов'язаних із захистом майна та інтелектуальної власності як фізичних, так і юридичних осіб в липні 2001 року. На сьогоднішній день компанія налічує понад 200 співробітників і надає повний спектр послуг з охорони як фізичних, так і юридичних осіб, а також з монтажу всіх типів систем безпеки і слабкострумових мереж на об'єктах будь-якої складності.

КомCервіс

Група компаній «КомСервіс» здійснює свою діяльність з 2002 року і на сьогоднішній день займає провідні позиції на ринку охоронних послуг і послуг клінінгу в Україні. Групу компаній «КомСервіс» відрізняє стабільна динаміка зростання, заснована на багаторічному досвіді, застосування в роботі передових рішень в області оснащення об'єктів сучасними системами безпеки, а також повного комплексу охоронних послуг.