Ua Ru

Охоронна сигналізація для приміщень і периметрів

Фахівці і монтажні бригади наших компаній мають великий досвід роботи монтажу, налагодження, ремонту, підтримки в працездатному стані систем охоронної сигналізації, Ви можете замовити і проконсультуватися у нас по будь-якій описаної нижче системі. Детектори охорони існують на ринку у великому числі, серед них:

 • детектори розбиття скла,
 • лому дверей і замків,
 • пересування людей всередині приміщень,
 • переміщень різних предметів.

Для розкриття порушення території об'єкту (офісу, будинку, складу, котеджу) застосовують різні охоронні сповіщувачі. Вікна, двері охороняють контактними сповіщувачами, герконами, які показують положення дверних і віконних стулок, кватирок. Додатково можна використовувати ємнісні сповіщувачі, наприклад мобільні, встановлювані на ручки дверей або вікон. Для захисту вікон і дверей застосовуються так само оптикоелектронні сповіщувачі, сповіщувачі розбиття скла. Для захисту дверей і стін від пролому використовують вібраційні і сейсмічні сповіщувачі.
Всі види охоронних сигналізацій можна розбити на: стаціонарні (встановлювані в якомусь призначеному місці в приміщенні) і мобільні.

Охоронні приймально-контрольні прилади (ППК). Це один із самих великих на сьогоднішній день класів охоронного обладнання. Основне призначення даного обладнання перш за все в тому, що воно перевіряє і розпізнає стан шлейфу блокування:

 • "норма",
 • "тривога",
 • "пошкодження шлейфу".

Ці властивості роблять цей клас охоронних панелей більш захищеним, стабільним до інтелектуального злому. Всі використовувані нашою компанією ППК забезпечені шіфроустройствами управління (клавіатурами), а також блоками резервування електроживлення.

Радіоохоронні (бездротові) сигналізації - системи сигналізації, які не використовують дротяні лінії (шлейфи), а передають інформацію від детекторів на приймально-контрольний прилад за допомогою радіоканалу.
Головна їхня перевага:

 • висока мобільність,
 • відсутність будівельно-монтажних робіт,
 • можливість використання при охороні об'єктів, які потребують мінімального втручання (пам'ятники архітектури, музеї і т.д.).

Автодозвон і GSM апаратура. Добрим доповненням до охоронної сигналізації є пристрій автодозвону та GSM апаратура. В якихось нестандартних і тривожних ситуаціях (неполадки в комунікаціях, екстрений виклик, спрацьовування сигналізації) всі ці пристрої можливо використовувати для сповіщення про те, що сталося. Автоматично відбувається автодозвон на декілька заздалегідь встановлених телефонних номерів: вам, вашим родичам або сусідам, в аварійні служби і ін. Отримуючи дзвінок або кодоване GSM-повідомлення сторона може проконтролювати апаратуру через вбудований прослуховуючий мікрофон, отримати дані з датчиків, запросити дані про роботу приладу та його стан. Дистанційно відправити команду на включення - вимикання релейних блоків, до яких можна підключити масу додаткового обладнання (сирени, лампи, систему пожежогасіння, табло, димову завісу та інше ...)

Крім усього сказаного вище, варто додати, що конструкція і дизайн сповіщувачів дозволяють встановлювати багато з них таємно, а при відкритій установці не спотворювати своїм зовнішнім виглядом інтер'єри внутрішніх приміщень і архітектуру.
На закінчення слід сказати, що наявне в даний час різноманіття датчиків і апаратури при правильному виборі та професійному проектуванні зможуть забезпечити надійний та ефективний захист будь-якої будівлі.

Охоронна сигналізація периметрів. Кожна периметральна система має завдання, як можна раніше виявити порушника, ще до його проникнення в будівлі і приміщення, що охороняються, для того щоб попередити будь-які небажані наслідки. Якраз внаслідок цього такі системи охорони є найбільш дієвими знаряддями захисту від несанкціонованого проникнення, адже вони видають сигнал тривоги задовго до того, як зловмисник може прокрастися в зони, що охороняються. Грамотно зроблена і якісно вмонтована система повинна працювати при будь-яких погодних умовах і на будь-якій місцевості. Застосування тих чи інших сповіщувачів для охорони периметра обумовлюється присутністю рослинності (дерев, кущів, високої трави) і інших об'єктів (господарських будівель, інших споруд) в безпосередній близькості або в самій огорожі, котрі можуть ініціювати помилкові спрацьовування охоронних сповіщувачів або деякі зони периметра.

Для охорони периметра застосовують:

 • пасивні або активні оптикоелектронні сповіщувачі (інфрачервоні),
 • радіопроменеві,
 • радіохвильові,
 • мікрофонні,
 • вібраційні,
 • ультразвукові,
 • ємнісні та мікрохвильові.

Променеві оптикоелектронні системи: Застосовують принцип перетину порушником оптичного променя, що проходить уздовж кордону периметра. В цьому випадку система видає тривожне повідомлення.

Радіопроменеві системи: Застосовують той же принцип перетину порушником, але вже радіопроменя. Діаметр зони варіюється від часток метра до декількох метрів. Дані системи краще застосовувати на рівній місцевості. Використовують радіопроменеві системи як при конструкції вздовж огорож, так і для охорони необгороджених зон периметра. Справжні системи як правило розраховані на розкриття порушника, який долає межу охорони в повний зріст або нагнувшісь.Загальною недосконалістю радіопроменевих систем є те, що сприйнятливість системи зменшена поблизу приймача і передавача, тому приймачі і передавачі сусідніх зон повинні встановлюватися з перекриттям в кілька метрів. Крім того, радіопроменеві системи недостатньо сприйнятливі прямо над поверхнею землі (30-40 см), що може дозволити порушникові подолати межу охорони поповзом.

Радіохвильові системи: Застосовують для запобігання необгороджених територій. При цьому кабелі монтують в грунт на глибину 15 - 30 см. Подібна організація охорони є прихованою, але схильна до великого впливу погодних умов, що зменшують стійкість її параметрів. Переваги радіохвильових систем перед променевими - самостійність від профілю грунту і точне дотримання лінії огорожі.

Інфрачервоні датчики: Дозволяють захистити периметр порівняно невеликої довжини. Для здійснення роботи такої системи застосовуються датчики виявлення рухомої людини функціонуючи в інфрачервоному (невидимому) діапазоні хвиль і реагують на термічні промені, які виходять від рухомого порушника. На сьогоднішній день представлені варіанти створення одним датчиком коридору (3х3 метри) на довжину до 100 метрів.

Сейсмочутливі системи: Створено на принципі фіксації механічних вібрацій стін спеціальними датчиками вібрацій, звані геофонами.