Ua Ru

ПриватБанк

Заснований в 1992 році, комерційний банк ПриватБанк є лідером банківського ринку країни і найбільшим банком з вітчизняним капіталом.

ОщадБанк

Ощадбанк України - український правонаступник Ощадбанку СРСР, 100% акцій якого перебуває в державній власності. Банк має найбільшу банківську мережу - понад 6000 відділень в Україні.

МТС

Компанія, що надає телекомунікаційні послуги на території України.


УкрсоцБанк

Один з найбільших системних універсальних банків України. Мережа банку налічує 508 установ, з них - 27 обласних філій і 481 відділення, загальна мережа банкоматів Укрсоцбанку та банків-партнерів перевищує 8,4 тисяч банкоматів, будучи найбільшою на Україні.

Київстар

Український телекомунікаційний оператор, також найбільший (25,2 млн. абонентів станом на 1 липня 2012 року) український оператор мобільного зв'язку.

Comfy

Лідируюча мережу магазинів побутової техніки та електроніки в Україні.

ТНК

Автозаправні комплекси.

ДельтаБанк

Великий банк України. У грудні 2011 року увійшов в категорію найбільших (за класифікацією НБУ). Зареєстрований в НБУ в 2006 році. Виріс за рахунок успішної діяльності в сфері роздрібного споживчого кредитування в кінці 2000-х років.

Брокбізнесбанк

Входить до першої групи банків за класифікацією НБУ (найбільші банки) і надає повний комплекс фінансових послуг, має ліцензію та дозволи на всі банківські операції.

ПроКредит Банк

Універсальний банк, який пропонує широкий спектр банківських послуг і клієнтське обслуговування найвищого рівня по всій країні.

Лукойл

Російська нафтова компанія.

Сбербанк

Універсальний банк, що надає широкий спектр банківських послуг.

УкрАВТО

Найбільший виробник автомобілів, дистриб'ютор і постачальник сервісних послуг в Україні. Єдина компанія з повним циклом виробництва. УкрАВТО експортує автомобілі в країни СНД і далекого зарубіжжя.