Ua Ru

...Ви думаєте про охорону щодня.
Залишаючи після робочого дня свій офіс або магазин, Ви обов'язково
замислювались над тим, що до ранку все зароблене вами майно може
потрапити в руки злодія або буде знищено пожежею...
...І ті самі думки коли йдете з дому на роботу...
Ми позбавимо Вас від цих тривожних думок!

 

Сьогодні вже ні для кого не секрет, що найефективніша охорона - це технічна (пультова), а вона повинна бути сучасною, надійною і доступною для кожного.

Це основні принципи роботи охоронної компанії «ТЕХНО-КОБАЛЬТ», яка розпочала свою діяльність в 2005 році з відкриття в м.Біла Церква сучасного пульта централізованої охорони.

Ідеологія роботи підприємства - це розвиток міжрегіонального пульта охорони. Сьогодні географія об'єктів, які охороняються нашим пультом, включає в себе м.Київ та практично всі великі населені пункти Київської області.

«ТЕХНО-КОБАЛЬТ» надає послуги з централізованої охорони з використанням систем, які працюють з мережі закритих каналів передачі даних ЗАТ «Київстар» і ПАТ «МТС». Використання цих систем дозволяє забезпечити необхідну для охорони надійність і захищеність каналу зв'язку, дає можливість оперативно інформувати клієнта про стан сигналізації на об'єкті, часу постановки/зняття з охорони, ідентифікувати користувача та ін.

З липня 2006р. наше підприємство увійшло до складу засновників Корпорації «IPM Group» (м.Київ). Засновниками корпорації так само є ТОВ «Компанія «БК» (м.Львів) та ТОВ «АВІСАТ» (м.Київ) - ці підприємства є визнаними лідерами на ринку технічних засобів безпеки України.

Співпраця з провідними компаніями-партнерами дозволяє нам за конкурентними цінами надавати послуги з постачання та монтажу систем безпеки. На всі виконані роботи ми надаємо гарантію 2 роки.

Нам довіряють свою охорону лідери ринку банківських послуг України. Ми пишаємося тим, що надаємо комплекс охоронних послуг для ПАТ «ПриватБанк», ПАТ «ПУМБ», АБ «Брокбізнесбанк», АБ «Південний», ВАТ «Ощадний банк», ПАТ «Укрсоцбанк», ПАТ «ПроКредит Банк», ПАТ «Дельтабанк» і АБ «Сбербанк России ».

З метою забезпечення всебічного захисту майна наших Клієнтів в кінці 2007р. нами було створено спеціалізоване підприємство по протипожежному захисту - «ФІРМА «ЄФ-ЄС МОНІТОРИНГ». Нами проведена значна робота по навчанню персоналу, формування матеріально-технічної бази нового підприємства і першим результатом цієї роботи стало отримання ліцензії Державного Департаменту пожежної безпеки МНС України №365777 на проведення робіт з централізованого спостереження за установками пожежної автоматики об'єктів.

Матеріальну відповідальність за договорами охорони ми забезпечуємо у взаємодії з ДП СК «Гарантія» - нашим надійним страховим партнером, який працює на ринку з 1988 р.

Всі наші співробітники мають досвід роботи в силових структурах і пройшли відповідне навчання і підготовку. Наші групи швидкого реагування оснащені новими автомобілями, сучасними засобами радіозв'язку, бронежилетами та засобами активної оборони - це дозволяє охоронцям ефективно протидіяти злочинним посяганням на Ваше майно.

Для оперативного керівництва діями мобільних груп швидкого реагування кожен службовий автомобіль обладнаний системою GPS-контролю - в будь-яку хвилину ми визначаємо розташування наряду і направляємо по сигналу «тривога» найближчу до об'єкта групу.

У нас діють постійні акції для наших нових або корпоративних Клієнтів - це і відстрочка оплати за монтаж систем безпеки, надання обладнання в безоплатне використання, спеціальні пропозиції по вартості послуг охорони та ін.

Для кожного Вашого об'єкту ми підготуємо індивідуальну пропозицію по вартості охорони і комплектації системи безпеки.

Ми гарантуємо нашим Клієнтам повну конфіденційність інформації.

Ваша безпека - це призначення нашої техніки!