Ua Ru

Акції

Умови охорони по акції "АНТИЛОКДАУН!"

1) Якщо у Вас на об'єкті відсутня система сигналізації, то при виконанні робіт її встановленню ми надамо Вам у користування базову станцію (прилад) лише за 1грн. на місяць.
*Вартість станції, що надається Вам у користування - від 3500,00грн. в залежності від моделі. Клієнт несе відповідальність за її збереження.
** Абонентська плата за пультову охорону при цьому становить від 351,00 до 451,00грн. в залежності від категорії Вашого об'єкту (квартира, будинок, офіс і т.і.).

2) Якщо у Вас уже встановлено систему сигналізації і Ви виявили бажання укласти угоду на пультову охорону із нашою компанією - ми надамо Вам строкову знижку у 50% на послуги охорони терміном на 4 місяці.
* Обов'язковою є перевірка працездатності встановленої системи сигналізації нашими фахівцями. Перевірка здійснюється безкоштовно.
** Абонентська плата за пультову охорону при цьому у перші 4 місяці становить 50% від звичайної ціни. Це від 175,00 до 225,00грн. в залежності від категорії Вашого об'єкту (квартира, будинок, офіс і т.і.).

3) Якщо Ви бажаєте встановити найсучаснішу бездротову сигналізацію - ми також надамо Вам у користування базову станцію (прилад) лише за 1грн. на місяць.
* Обов'язкова мінімальна оплата при монтажі бездротової системи сигналізації 2500,00грн.
**Вартість станції, що надається Вам у користування - від 3500,00грн. в залежності від моделі. Клієнт несе відповідальність за її збереження.
*** Абонентська плата за пультову охорону при цьому становить від 451,00 до 551,00грн. в залежності від категорії Вашого об'єкту (квартира, будинок, офіс і т.і.).

Приведи клієнта до нас і отримай премію.

Умова: премія не може перевищувати місячне нарахування послуг охорони за місяць.

Приклад: у Вас є родич, друг, або знаєте людину якому потрібні послуги охорони рекомендуйте нас.